نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی اسفندماه برگزار می‌شود

نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی که با هدایت نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه محترم خرم‌آباد و همکاری دانشگاه‌های استان و بنیاد بین‌المللی غدیر اسفند سالجاری و با مسئولیت جهاددانشگاهی لرستان برگزار خواهد شد.

دکتر سیدعلی نادر دهقانی‌الوار، دبیر نهمین دوره همایش به خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، گفت: تاکنون مقدمات برگزاری همایش فراهم شده و با تشکیل کمیته‌های علمی و اجرایی و مکاتبات لازم با دانشگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط بستر لازم جهت چاپ پوستر و دریافت مقالات آماده شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با نماینده محترم ولی‌فقیه و با حضور دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر در استان افزود: در این نشست ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پوستر همایش، موضوعات و عناوین پیشنهادی کمیته علمی ارائه و مصوب شد.

دکتر دهقانی‌الوار راه اندازی و فعالیت سایت همایش، برگزاری سه جلسه کمیته علمی و دو جلسه کمیته اجرایی، طراحی لوگوی نهمین دوره و پوستر همایش را از اقدامات انجام شده دانست و گفت: در جلسات آینده که با حضور ستاد همایش برگزار خواهد شد سخنران علمی و زمان دقیق می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان برگزاری همایش را نیمه اول اسفند امسال دانست و گفت: پژوهشگران محترم می‌توانند تا 15 بهمن سال جاری مقالات خود را به دبیرخانه همایش واقع در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان ارسال کنند.

دکتر دهقانی امکان ارتباط با دبیرخانه را ضمن تماس با معاونت فرهنگی، سایت همایش به نشانی،
www.sirehalavi.ir معرفی کرد.

محل قرارگیری: صفحه اصلی اخبار سایت نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی اسفندماه برگزار می‌شود